Follow us:
8 ROUNDS OF FIA ERC | Portugal | Spain | Poland | Latvia | Sweden | Italy | Czech Republic | Hungary |
News
Apmeklē AKROPOLE iepirkšanās centrus un nopelni ielūgumus uz Tet Rally Liepāja
15.05.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 15. maijs

Gatavojoties FIA Eiropas rallija čempionāta posmam, kas 16.-18. jūnijā norisināsies Kurzemē, iepirkšanās centri AKROPOLE kopā ar Tet Rally Liepāja piedāvās kopīgu aktivitāti ar iespēju iegūt dāvanas. No 15. līdz 21. maijam AKROPOLE Alfa un no 22. līdz 28. maijam AKROPOLE Rīga iepirkšanās centros būs apskatāma Sports Racing Technologies komandas Škoda Fabia R5 rallija automašīna, kā arī būs izvietots autosporta simulators – ātrākajiem braucējiem katru dienu būs iespēja saņemt divus ielūgumus uz Tet Rally Liepāja. Savukārt nedēļas ātrākā rezultāta īpašnieks saņems papildbalvu no AKROPOLE iepirkšanās centriem –AKROPOLE dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

 

©Tet Rally Liepāja

 

Tet Rally Liepāja stends iepirkšanās centrā AKROPOLE Alfabūs izvietots centrālajā laukumā pie informācijas centra sākot ar šodienu, 15. maiju, līdz pat svētdienai, 21. maijam. Savukārt nedēļu vēlāk – rallija stends pārcelsies uz AKROPOLE Rīga, kur no pirmdienas, 22. maija, līdz svētdienai, 28. maijam, tas būs pieejams pasākumu zonā starp A un F ieeju.

Rallija līdzjutējiem svarīgi zināt, ka šīs kopīgās sadarbības aktivitātes periodā, no 15. līdz 28. maijam, tikai AKROPOLE Rīga esošajā Biļešu Paradīze kasē, Tet Rally Liepāja ieejas biļetes būs iespējams iegādāties ar 30 % atlaidi, izmantojot slepeno paroli: RALLIJS.

Tikmēr tiem, kuri paši vienmēr ir sapņojuši par iespēju iemēģināt savus spēkus rallija “dopā”, iepirkšanās centros ik dienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00 būs pieejams autosporta simulators. Katras dienas ātrākā laika uzrādītājs balvā saņems divus ielūgumus uz Tet Rally Liepāja, savukārt nedēļas ātrākā rezultāta īpašnieks nopelnīs vēl divus ielūgumus uz ralliju, kā arī AKROPOLE dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Visi autosimulatora aktivitātes dalībnieki automātiski kvalificēsies arī papildbalvas izlozei, kuras laimīgais saņems divus ielūgumus uz Tet Rally Liepāja un Sportland dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

Liels prieks mūsu partneru lokā uzņemt AKROPOLE iepirkšanās centrus un uzsākt sadarbību, kuras laikā visiem rallija interesentiem būs lieliska iespēja gan tuvplānā aplūkot Eiropas čempionāta ieskaitē jaudīgākās R5 specifikācijas rallija automašīnu, gan pašiem izmēģināt savus spēkus rallija ātrumposmā, sēžoties pie simulatora stūres, un papildus tam tikt pie ielūgumiem uz Tet Rally Liepāja. Vēl vairāk, visiem AKROPOLE Rīga apmeklētājiem mums izdevies sarūpēt patiešām īpašu ieejas biļešu piedāvājumu, kāds līdz šim bijis pieejams vien pašiem uzticamākajiem mūsu rallija apmeklētājiem! Sākam iesildīties jaudīgai nedēļas nogalei Kurzemē jūnija vidū!” tā RA Events un Tet Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

 

©AKROPOLE

 

©AKROPOLE

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu, Latvia travel un Latvijas Automobiļu federāciju. Paldies rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona, kā arī infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži un loģistikas partnerim DHL. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

 

©Tet Rally Liepāja

 

©Tet Rally Liepāja

 

On 20.07.2021. RA EVENTS has signed an agreement No. SKV-TL-2021/15 with the Investment and Development Agency of Latvia for support provided under the “Promotion of international competitiveness” framework that is co-financed by the European Regional Development Fund.