Follow us:
8 ROUNDS OF FIA ERC | Portugal | Spain | Poland | Latvia | Sweden | Italy | Czech Republic | Hungary |
News
Zināmi rezultāti zīmējumu konkursā „Mana sapņu rallija mašīna”
09.06.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 9. jūnijs

Vasaru Talsu novadā ar motoru rūkoņu piedūcinās viens no šīs vasaras gaidītākajiem notikumiem – no 16. līdz 18. jūnijam norisināsies FIA  Eiropas  rallija  čempionāta  posms „Tet Rally Liepāja”. Talsu novada pašvaldība, rūpīgi gatavoties šim vērienīgajam pasākumam, no 8. maija līdz 9. jūnijam organizēja bērnu un jauniešu zīmējumu konkursu „Mana sapņu rallija mašīna”!

 

Mana sapņu rallija mašīna ©Talsu Novada Pašvaldība

 

Visu finālistu mākslas darbus skati ŠEIT!

 

Zīmējumu konkursa „Mana sapņu rallija mašīna” rezultāti ir apkopoti un ar lielām gavilēm sveicam galvenās balvas ieguvēju – KRISTAPU KALĒJU no Upesgrīvas pamatskolas. Laimīgajam uzvarētājam būs kolosāla iespēja sēsties „Tet Rally Liepāja” automobilī, lai izbaudītu galvu reibinošu braucienu īstā rallija mašīnā!  

Šogad Talsu novada pašvaldības un „Tet Rally Liepāja” organizētajā zīmējumu konkursā „Mana sapņu rallija mašīna” galvenajai balvai kvalificējās 21 dalībnieks no vairākām skolām Talsu novadā. Ar jauniešu iesūtītajiem vizuālās mākslas darbiem iespējams iepazīties un tos aplūkot šeit.

Organizatori ir lēmuši, ka ikviens zīmējumu konkursa dalībnieks saņems divus ielūgumus uz „Tet Rally Liepāja” Eiropas čempionāta posmu Talsu novadā, kā arī īpašas dāvanas un pateicības no Talsu novada pašvaldības. Dāvanas būs iespējams saņemt Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļā, Kareivju ielā 7 (2. korpuss, 204. kabinets). Ar katru no konkursa dalībniekiem sazināsimies individuāli. Balvas būs iespējams saņemt no 13. jūnija. Visus zīmējumus no nākamās nedēļas būs iespējams aplūkot Talsu tirgus skatlogos.

Linards Āboltiņš

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

 

 

On 20.07.2021. RA EVENTS has signed an agreement No. SKV-TL-2021/15 with the Investment and Development Agency of Latvia for support provided under the “Promotion of international competitiveness” framework that is co-financed by the European Regional Development Fund.