Follow us:
8 ROUNDS OF FIA ERC | Portugal | Spain | Poland | Latvia | Sweden | Italy | Czech Republic | Hungary |
News
Izmaiņas Latvijas rallija čempionāta ceturtā posma rezultātos
18.06.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 18. jūnijs

Mainījušies Latvijas rallija čempionāta ceturtā posma Tet Rally Liepāja rezultāti. Pēc divu minūšu soda saņemšanas par pāragru ierašanos laika kontroles punktā TC-6A, poļa Aleksandra Terlecka ekipāža sacensību kopvērtējumā no otrās pozīcijas noslīdējusi uz ceturto, tādējādi uz goda pjedestāla otrā pakāpiena tiks sveikta Huberta Laskovska / Mihala Kušnierza ekipāža (Ford Fiesta Rally3), bet uz trešā pakāpiena - Timoteušs Abramovskis / Lukašs Jaštrebskis (Ford Fiesta Rally3). Izmaiņas arī LRČ3 grupā, kurā uz otro vietu pakāpušies Abramovskis / Jaštrebskis, bet uz trešo pozīciju ukraiņi Serhii Potiiko / Ivans Mišins (Škoda Fabia R4).

Sacensību rezultāti pieejami Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā: https://autorally.lv/

Aleksander Terlecki ©Tet Rally Liepāja 2023 ©Mārtiņš Vanags

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai SIXT un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

 

On 20.07.2021. RA EVENTS has signed an agreement No. SKV-TL-2021/15 with the Investment and Development Agency of Latvia for support provided under the “Promotion of international competitiveness” framework that is co-financed by the European Regional Development Fund.