Follow us:
8 ROUNDS OF FIA ERC | Portugal | Spain | Poland | Latvia | Sweden | Italy | Czech Republic | Hungary |
News
Par Tet Rally Liepāja uzvarētāju otro gadu pēc kārtas kļūst Mārtiņš Sesks / Renārs Francis
18.06.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 18. jūnijs

Ar četriem ātrumposmiem Dienvidkurzemes novadā šodien noslēdzās FIA Eiropas rallija čempionāta sezonas Latvijas posms Tet Rally Liepāja, kurā spožu uzvaru izcīnīja liepājnieku ekipāža Mārtiņš Sesks / Renārs Francis, atkārtojot pērn iespēto panākumu. Seskam / Francim, kuri sacensībās piedalījās ar latviešu rallija komandas Sports Racing Technologies sagatavotu Škoda Fabia RS Rally2 auto, šī bija otrā uzvara FIA Eiropas rallija čempionātā pēc kārtas – ekipāža pirms trim nedēļām izcīnīja uzvaru Polijas posmā. Šajā nedēļas nogalē Seska vadītā ekipāža uzrādīja ātrāko rezultātu astoņos no desmit ātrumposmiem, tai skaitā arī noslēdzošajā SS10 Krogzemji Power Stage, kura labākajiem tiek piešķirti papildu punkti. Liepājnieki vien par mata tiesu – 0,005 sekundēm pārspēja bijušo WRC autoražotāja komandas ekipāžu, jaunzēlandiešus, Heidenu Padonu / Džonu Kenardu, kuri Tet Rally Liepāja noslēdza otrajā vietā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena Mads Ostbergs / Patriks Barts – vēl viena plašu WRC pieredzi guvusi ekipāža, ar norvēģu un zviedru autosportistiem.

 

Mārtiņš Sesks ©Red Bull Media House

 

Hayden Paddon ©Red Bull Media House

 

Mads Ostberg ©Red Bull Media House

 

Sacensību rezultāti pieejami šeit: https://www.fiaerc.com/erc/wrcplus/live-timing/

FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas ceturtajā posmā Tet Rally Liepāja, kas nedēļas nogalē uzņēma arī divus Latvijas rallija čempionāta posmus, piedalījās kopumā 68 ekipāžas pārstāvot 26 dažādas valstis, tostarp arī Jaunzēlandi, Japānu un Argentīnu. Starp Tet Rally Liepāja dalībniekiem atrodami gan braucēji ar pasaules čempionāta (WRC) pieredzi, gan arī viens no Eiropas čempionāta šīs sezonas līderiem, talantīgais liepājnieks Mārtiņš Sesks. Tet Rally Liepāja notika š.g. 16.-18. jūnijā.

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisinājās 16.-18. jūnijā, bija iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai SIXT un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošināja ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

 

On 20.07.2021. RA EVENTS has signed an agreement No. SKV-TL-2021/15 with the Investment and Development Agency of Latvia for support provided under the “Promotion of international competitiveness” framework that is co-financed by the European Regional Development Fund.