Follow us:
8 ROUNDS OF FIA ERC | Portugal | Spain | Poland | Latvia | Sweden | Italy | Czech Republic | Hungary |
News
Tet Rally Liepāja apbalvošanas ceremonijas laikā pasniegtas atbalstītāju sarūpētās specbalvas
29.06.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 29. jūnijs

FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas ceturtajā posmā Tet Rally Liepāja, kas no 16. līdz 18. jūnijam norisinājās Liepājā, Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā, Kuldīgas novadā un Dienvidkurzemes novadā, pateicoties rallija sadarbības partneriem un atbalstītājiem, ekipāžām tika nodrošinātas kopumā 13 dažādas specbalvas, kuras saņēma gan Tet Rally Liepāja uzvarētāja Mārtiņa Seska ekipāža, gan ārvalstu viesi no Itālijas, Jaunzēlandes, Norvēģijas un Igaunijas.

 

Tet Rally Liepāja 2023 ©Mārtiņš Vanags

 

Arī šogad Tet Rally Liepāja bez oficiālās trīs ātrāko ekipāžu noskaidrošanas, tika pasniegtas kopumā 13 specbalvas, par kurām parūpējās sacensību ģenerālsponsors Tet, rallija pilsēta Liepāja, sadarbības partneri Tukuma novads, Talsu novads un Kuldīgas novads, kā arī rallija sponsori, atbalstītāji un draugi Sportland, SIXT, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona, Fristads, Flora, BTA, DHL un CukurFabrik’.

Ģenerālsponsora Tet specbalvu ieguva Tet Rally Liepāja uzvarētāji – Mārtiņš Sesks / Renārs Francis. Tikmēr rallija pilsētas Liepājas specbalvu par labāko rezultātu ātrumposmā SSS6 Liepāja City Stage saņēma itāļa Andrea Mabellini pilotētā ekipāža.

Tukuma, Talsu un Kuldīgas specbalvas tika piešķirtas par ātrāko rezultātu katrā novadā sarīkotajos ātrumposmos. Tukuma novada specbalva tika pasniegta par labāko rezultātu ātrumposmā SS1 Tukums, Talsu novada specbalva par labāko rezultātu ātrumposmā SS3 Talsi, bet Kuldīgas novada specbalva par labāko rezultātu ātrumposmos SS4 Īvande un SS5 Snēpele. Tā kā ar Sports Racing Technologies sagatavoto Škoda Fabia RS Rally2 automašīnu startējušie Sesks / Francis pirmajā rallija dienā bija konkurentiem teju neķerami, tad arī visas minētās specbalvas nonāca liepājnieku rīcībā.

Arī Sportland specbalvu par vislielāko progresu, ko sasniegusi Latvijas ekipāža, saņēma Sesks / Francis. Oficiālā auto nomas partnera SIXT specbalva par iespaidīgāko lēcienu ātrumposmu SS8/10 Krogzemji tramplīnā nonāca igauņu pilota Roberta Virvesa rokās, savukārt Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas specbalva par labāko rezultātu ātrumposmā SS10 Krogzemji jau vēlreiz nonāca liepājnieka Mārtiņa Seska rokās. Likumsakarīgi, Sesks ieguva arī Fristads specbalvu par ātrāko rezultātu otrās dienas ātrumposmu kopsummā.

Maiznīcas Flora specbalvu – kārtīgu latviešu maizes klaipu saņēma trīs ātrākās Tet Rally Liepāja ekipāžas – liepājnieki Sesks / Francis, jaunzēlandieši Haidens Padons / Džons Kenards un norvēģis Mads Ostbergs ar zviedru stūrmani Patriku Bartu.

BTA un DHL sarūpētās specbalvas bija paredzētas rallija ātrākajai Latvijas ekipāžai, un arī šīs balvas savā īpašumā ieguva TEAM MRF TYRES pārstāvošie Mārtiņš Sesks / Renārs Francis, kuriem pienācās arī CukurFabrik’ specbalva kā Tet Rally Liepāja uzvarētājiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tet Rally Liepāja šogad norisinājās 16.-18. jūnijā, vienlaicīgi uzņemot FIA Eiropas rallija čempionāta, FIA Eiropas rallija čempionāta Junioriem, kā arī Latvijas rallija čempionāta dubultposmu. Sacensībās piedalījās kopumā 68 ekipāžas, pārstāvot 26 dažādas valstis, tostarp arī Jaunzēlandi, Japānu un Argentīnu. Starp Tet Rally Liepāja dalībniekiem atrodami gan braucēji ar pasaules čempionāta (WRC) pieredzi, gan arī viens no FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas līderiem, talantīgais liepājnieks Mārtiņš Sesks.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posma rezultāti pieejami šeit:
https://www.fiaerc.com/erc/results---standings/rally-results/rally-latvia/results/

Latvijas rallija čempionāta posma rezultāti pieejami šeit:
https://autorally.lv/?s=2023&r=219

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisinājās 16.-18. jūnijā, bija iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai SIXT un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošināja ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

 

On 20.07.2021. RA EVENTS has signed an agreement No. SKV-TL-2021/15 with the Investment and Development Agency of Latvia for support provided under the “Promotion of international competitiveness” framework that is co-financed by the European Regional Development Fund.