Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | Portugāle | Spānija | Polija | Latvija | Zviedrija | Itālija | Čehija | Ungārija |
Jaunumi
BTA kļūst par Tet Rally Liepāja oficiālo apdrošinātāju
27.04.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 12. marts

Starptautisku autosporta sacensību rīkotājs RA Events atkalapvieno spēkus ar vienu no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām BTA, ar kuras gādību šogad tiks nodrošināta FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja civiltiesiskā apdrošināšana – ar iespaidīgu kopējo līgumsummu jeb segumu 10 miljonu eiro apmērā.

 

 

“Jūtos mazliet kā laika mašīnā, atminoties teju 15 gadus senus notikumus, kad uzsākām vērienīgu sadarbību ar BTA, trīs gadu garumā kopīgi sarīkojot Latvija rallija čempionāta posmu BTA Rally Talsi. Turpinot mūsu uzsākto ceļu uz vēl nebijušām virsotnēm, līdzās saliedētai un enerģiskai darbinieku komandai, vienlīdz svarīga loma būs arī zinošiem un uzticamiem partneriem. Raugoties perspektīvā, esmu īpaši pacilāts, ka šogad mums izdevies atjaunot sen iesāktu sadarbību, izvedot to nu jau starptautiskā mērogā,” tā par atjaunoto sadarbību ar BTA izsakās Tet Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja īstenots sadarbībā ar Dienvidkurzemes novadu, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu, Magnetic Latvia un Latvijas Automobiļu federāciju. Paldies sacensību atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona, kā arī infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, FN Serviss, Flora, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley, kā arī mūsu tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.