Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | Portugāle | Spānija | Polija | Latvija | Zviedrija | Itālija | Čehija | Ungārija |
Jaunumi
Tet Rally Liepāja ekipāžām pasniegs atbalstītāju sarūpētās specbalvas
14.06.2023

LIEPĀJA, LATVIJA
2023. gada 14. jūnijs

Kā jau ik gadu ierasts, arī šogad Tet Rally Liepāja partneri un atbalstītāji – Tet, Liepāja, Tukums, Talsi, Kuldīga, Sportland, SIXT, Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zona, Fristads, Flora, BTA un DHL – ir parūpējušies par papildu motivācijas devu autosportistiem, nodrošinot vairākas specbalvas.

 

Tet Rally Liepāja 2022 ©Red Bull Media House

 

TET

Titulsponsora Tet specbalvu saņems Tet Rally Liepāja uzvarētāju ekipāža.

LIEPĀJA

Rallija pilsētas Liepājas specbalvu pasniegs ekipāžai, kura Liepājas pilsētas ātrumposmā SSS 6 uzrādīs ātrāko rezultātu.

TUKUMS

Tukums specbalvu saņems ekipāža, kura uzstādīs ātrāko kombinēto laiku pirmajos divos rallija ātrumposmos Tukumā.

TALSI

Talsi specbalvu pasniegs ekipāžai, kura uzrādīs ātrāko laiku Talsu ātrumposmā SS 3.

KULDĪGA

Kuldīgas specbalvu saņems ekipāža, kura uzstādīs ātrāko kombinēto laiku Kuldīgas novadā notiekošajos ātrumposmos SS 4 Īvande un SS 5 Snēpele.

SPORTLAND

Sportland specbalva pienāksies Latvijas ekipāžai, kura Tet Rally Liepāja laikā sasniegusi vislielāko progresu.

SIXT

SIXT specbalva nonāks tās ekipāžas rokās, kura SS 8 / SS 10 Krogzemji ātrumposmos veiks visiespaidīgāko lēcienu tramplīnā.

LIEPAJA SPECIAL ECONOMIC ZONE

Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona specbalvu saņems rallija ekipāža, kura SS 10 Krogzemji uzstādīs labāko rezultātu.

FRISTADS

Fristads specbalvu saņems ekipāža, kura būs ātrākā rallija otrajā dienā notiekošajos ātrumposmos SS 7 / SS 9 Liepieni un SS 8 / SS 10 Krogzemji.

FLORA

Flora specbalvas saņems trīs ātrākās Tet Rally Liepāja ekipāžas.

BTA

BTA specbalvu pasniegs ātrākajai Latvijas ekipāžai Tet Rally Liepāja.

DHL

DHL specbalvu pasniegs ātrākajai Latvijas ekipāžai Tet Rally Liepāja.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas ceturtajā posmā Tet Rally Liepāja, kas nedēļas nogalē uzņems arī divus Latvijas rallija čempionāta posmus, dalību pieteikušas kopumā 68 ekipāžas no 27 dažādām valstīm, tostarp tādām kā Jaunzēlande, Austrālija, Japāna un Argentīna. Starp Tet Rally Liepāja dalībniekiem atrodami gan braucēji ar pasaules čempionāta jeb WRC pieredzi, gan arī viens no Eiropas čempionāta šīs sezonas līderiem, talantīgais liepājnieks Mārtiņš Sesks. Tet Rally Liepāja notiks šajās brīvdienās, 16.-18. jūnijā.

FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com,
kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

 

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.